START      O BLOGU     FRANCJA      JĘZYK FRANCUSKI      NIEZBĘDNIK GRAMATYCZNY      PUK PUK      WWW      KONTAKT

piątek, 8 maja 2015

Poznajcie Luśkę

Przeglądając miejsca warte zwiedzenia we Francji natrafiłam na bardzo ciekawy blog urlopnaetacie.pl pisany z niezwykłym poczuciem humoru.Luśka (ten biały kudłaty merdający ogonkiem zwierzak) zabiera w podróż Olę i Michała, bo ktoś musi robić zdjęcia, kiedy Luśka elegancko i dostojnie pozuje w stronę aparatu, 

CZASAMI LUBIĄ WYCHODZIĆ NA PIERWSZY PLAN ;)

... ALBO UCINAJĄ MNIE W KADRZE

prowadzić auto, kiedy Luśka podziwia krajobraz z rozchwianymi kędziorkami i rezerwować pokój w hotelu ;) 


NAJMNIEJSZY POKÓJ, W JAKIM NOCOWALIŚMY. POKÓJ? Ok. 1.5 x 1.5 m. HIT ...Po drodze cała trójca szuka psiolubnych miejsc: noclegów, plaż, parków, wybiegów, restauracji, szlaków i kawiarni. urlopnaetacie.pl to blog o podróżowaniu z psem po polskich i europejskich drogach. 


Z MOJEJ PERSPEKTYWY WIDAĆ WIĘCEJ ;)


Ten blog to dowód na to, że podróżowanie z pupilem jest fajne, a wyjazd na urlop niekoniecznie musi oznaczać rozłąkę z ukochanym czworonogiem. Polecam wpisy o Francji:

Wszystkie zdjęcia pochodzą z bloga urlopnaetacie.pl.

No to ...

3 komentarze:

 1. Jaka ona fajna i słodka:) Nasz Leon też z nami często wyjeżdża, ale kiedy jest to daleka podróż to zostaje z moimi rodzicami, bo nie lubi upałów i spacerów w skwar. A ja zawsze za nim tęsknię:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaaaaa padłam :D :D Bardzo nam miło, że uznałaś nasz blog za godny polecenia! DZIĘKUJEMY! Również za ten najcudowniejszy tekst o Luśce <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Luśka jest the best :) dziękuję za tak ciepłe słowa na temat wpisu :) pozdrawiam!

   Usuń